Robomow RC304 PRO
 

304

Robomow RC304 představuje dokonalou sekačku pro údržbu trávníků o velikosti 0-400m2. V sadě se základnovou stanicí se jedná o malé šikovné zařízení subtilních rozměrů s ekologickým přístupem a velmi, velmi silným výkonem. Sekačka Robomow RC304 je vybavena technologickými přednostmi a funkcemi pro menší zahrady, s jejichž pomocí bude váš trávník vypadat lépe než kdykoliv předtím.


Cena: 29 990 Kč      

Dostupnost - skladem v externím skladu
Doprava zdarma


Hledáte sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.

Robomow RC 304 je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě. Robomow RC 304 je vybaven jedním masivním a ostrým žacím nožem o průměru 28 cm s nízkou hlučností se silným elektromotorem se snímačem zatížení a přehřátí(ochrání motor např. při namotání tkaničky, větviček atd.). Žací nůž je uložen s přesahem obrysu zadního pravého kola. Toto uložení má výhodu v dosekávání okrajů. Nůž se dostane až k okraji trávníku, kde stroje s nožem uloženým uprostřed stroje nemají šanci okraj dosekat a zanechávají široký neposekaný pruh po obvodu. Výměnu nože i elektromotoru zvládne zákazník sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Motory pojezdu jsou tiché se snímači otáček i zatížení. Stroj není vybaven žádným nárazníkem, je eliminováno místo případných poruch. Náraz je vnímán motory pojezdu. Při nárazu se zvýší odběr energie. Tento systém je velice dobře nastaven, překážky stroj zaznamená a kola při nárazu neprohrabují a nezanechávají poškození v trávníku. Motory pojezdu může zákazník vyměnit sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Přední kolo je vybaveno snímačem otáček i náklonu. I tento díl může být vyměněn bez nářadí a pomoci odborného servisu.

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo istalaci svěříte svému prodejci. Žádné nastavování týdenního programu, dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkrenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie(prodlužuje životnost).

Nastavování parametrů je možné pomocí menu stroje nebo chytrých telefonů, aplikace je zdarma v ceně stroje. Pomocí chytrých telefonů je možné i manuálně sekat, telefon slouží jako dálkové ovládání.

Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow® konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátné instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!! Najdete jinou takovou sekačku?Maximální plocha trávníku: 400 m²
Šířka sečení: 28 cm
Výška sečení: 15-60 mm
Zabezpečení proti krádeži: ano
Průměrná pracovní doba: několikrát denně cca 45-50 min.
Doba nabíjení: cca 60 min.
Hladina hluku: 68 dB
Kolečka pohonu: se vzorkem - úzká
Motor sečení: 1x200 W (DC uhlíkový)
Rozměry: 63 x 46 x 21cm
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů)
Systém sečení: nárazuodolný nůž
Sekání okrajů: unikátní režim sečení okrajů
typ trávy: vhodné pro všechny typy trávy
Uživatelské rozhraní: podsvícený displej, možno nastavovat i ovládat chytrým telefonem
Váha: 10,3 kg
Výměna nožů: bez použití nářadí
Baterie: 26V 2,4Ah Lithium (LiFePO4)
Odolnost proti vodě: odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
Barva: zelená
Aplikace dálkového ovládání: v ceně
Modul GSM: ne
Nastavení externí základny: nabíjecí stanice může být do určité vzdálenosti mimo sečenou plochu
Plovoucí sečení: ne
Postříbřené elektronické součásti: ano
Senzor deště: ano
Spotřeba energie: 9 kWh/měsíc- dle tarifu cca 36,-Kč/měsíc
Základní stanice: ano
Záruka: 2 roky304_1 304_2 304_3 304_4 304_5 304_6 304_7