Robomow RC312 PRO S + domeček
 

306

Pokud má vaše zahrada 0-1200m2, toto je sekačka právě pro vás! Robomow RC312 představuje elegantní řešení zaoblených tvarů zahrnující základnovou stanici, která může být umístěna skrytě, a zajišťuje tak estetický vzhled a diskrétní, kompaktní a mimořádně precizní funkci. Pro ještě větší míru pohodlí a další možnost ovládání na dálku můžete dobu a frekvenci sekání ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Od roku 2016 je vybavena i GSM modulem pro komunikaci se zákazníkem, v případe poruchy i se servisním střediskem.


Cena: 49 990 Kč      

Dostupnost - skladem v externím skladu
Doprava zdarma


Hledáte sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.

Robomow RC 312 je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě. Robomow RC 312 je vybaven jedním masivním a ostrým žacím nožem o průměru 28 cm s nízkou hlučností se silným elektromotorem se snímačem zatížení a přehřátí(ochrání motor např. při namotání tkaničky, větviček atd.). Žací nůž je uložen s přesahem obrysu zadního pravého kola. Toto uložení má výhodu v dosekávání okrajů. Nůž se dostane až k okraji trávníku, kde stroje s nožem uloženým uprostřed stroje nemají šanci okraj dosekat a zanechávají široký neposekaný pruh po obvodu. Výměnu nože i elektromotoru zvládne zákazník sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Motory pojezdu jsou tiché se snímači otáček i zatížení. Stroj není vybaven žádným nárazníkem, je eliminováno místo případných poruch. Náraz je vnímán motory pojezdu. Při nárazu se zvýší odběr energie. Tento systém je velice dobře nastaven, překážky stroj zaznamená a kola při nárazu neprohrabují a nezanechávají poškození v trávníku. Motory pojezdu může zákazník vyměnit sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Přední kolo je vybaveno snímačem otáček i náklonu. I tento díl může být vyměněn bez nářadí a pomoci odborného servisu.

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo istalaci svěříte svému prodejci. Žádné nastavování týdenního programu, dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkrenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie(prodlužuje životnost).

Nastavování parametrů je možné pomocí menu stroje nebo chytrých telefonů, aplikace je zdarma v ceně stroje. Pomocí chytrých telefonů je možné i manuálně sekat, telefon slouží jako dálkové ovládání.

Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow® konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátné instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!! Najdete jinou takovou sekačku?Maximální plocha trávníku: 1200 m²
Šířka sečení: 28 cm
Výška sečení: 15-60 mm
Zabezpečení proti krádeži: ano
Průměrná pracovní doba: několikrát denně cca 60-70 min.
Doba nabíjení: cca 60-90 min.
Hladina hluku: 68 dB
Kolečka pohonu: se vzorkem - široká
Motor sečení: 1x200 W (DC bez uhlíkový)
Motor pohonu:zesílený - kovové komponenty
Rozměry: 63 x 46 x 21cm
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů)
Systém sečení: nárazuodolný nůž
Sekání okrajů: unikátní režim sečení okrajů
typ trávy: vhodné pro všechny typy trávy
Uživatelské rozhraní: podsvícený displej, možno nastavovat i ovládat chytrým telefonem
Váha: 11,4 kg
Výměna nožů: bez použití nářadí
Baterie: 26V 3Ah Lithium (LiFePO4)
Odolnost proti vodě: odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
Barva: zelená
Aplikace dálkového ovládání: v ceně
Modul GSM: ano, SIM karta zdarma na tři roky
Nastavení externí základny: nabíjecí stanice může být do určité vzdálenosti mimo sečenou plochu
Plovoucí sečení: ne
Postříbřené elektronické součásti: ano
Senzor deště: ano
Spotřeba energie: 11 kWh/měsíc- dle tarifu cca 44,-Kč/měsíc
Základní stanice: ano
Záruka: 2 roky306_1 306_2 306_3 306_4 306_5 306_6 306_7 306_8