Robomow RS625 PRO
 

622

Robomow RS625 je dostatečně robustní a hbitá sekačka, která zvládne i ty nejnáročnější velké trávníky, a přináší celou řadu vynikajících vestavěných funkcí a specifikací. Odolné motory sekačky Robomow RS625 jsou navrženy tak, aby trávníky, na které se rádi natáhnete, udržovaly v prvotřídním stavu, a rok co rok vašemu trávníku, bez ohledu na jeho velikost, zajistí vždy ten nejlepší vzhled. Od roku 2016 je vybavena i GSM modulem pro komunikaci se zákazníkem, v případe poruchy i se servisním střediskem.


Cena: 64 990 Kč      

Dostupnost - skladem v externím skladu
Doprava zdarma


Hledáte sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.

Robomow RS 625 je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě. Robomow RS 625 je vybaven dvěma masivními a ostrými žacími noži se záběrem 56 cm s nízkou hlučností se dvěma silnými elektromotory 2x 200W se snímači zatížení a přehřátí(ochrání motor např. při namotání tkaničky, větviček atd.). Celé sečení v přední části stroje tvoří nárazník. Toto řešení má výhodu v tom, že na krytu sečení není žádný další díl fungující jako nárazník. Žací nože jsou těsně za krytem sečení, čímž se dostanou až těsně k okraji trávníku a vzniká minimální neposekaný proužek trávy po okraji trávníku. Toto je pro konkurenční stroje s žacím nožem uloženým uprostřed stroje nesplnitelný úkol a zanechávají široký nedosečený pruh po okraji. Žací nože jsou uloženy s přesahem obrysu zadního kola. Toto uložení má výhodu opět v dosekávání okrajů. Nůž se dostane až k okraji trávníku, několik cm za stopu zadního kola. Výměnu nože i elektromotoru zvládne zákazník sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Motory pojezdu jsou tiché se snímači otáček i zatížení. Motory pojezdu může zákazník vyměnit sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Přední kolo je vybaveno snímačem otáček i náklonu. I tento díl může být vyměněn bez pomoci odborného servisu.

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo istalaci svěříte svému prodejci. Žádné nastavování týdenního programu, dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkrenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie(prodlužuje životnost). Protože stroj vyjíždí sekat několikrát denně, může se stát, že by svým návratem po obvodovém drátu vyjížděl koleje v trávníku. Z tohoto důvodu je možné nastavit vzdálenost, ve které se stroj při svém návratu do stanice může pohybovat. V této navolené vzdálenosti sekačka různě střídá stopu, aby nedocházelo k již zmíněnému vyjíždění kolejí.

Nastavování parametrů je možné pomocí menu stroje nebo chytrých telefonů, aplikace je zdarma v ceně stroje. Pomocí chytrých telefonů je možné i manuálně sekat, telefon slouží jako dálkové ovládání.

Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow® konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátné instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!! Najdete jinou takovou sekačku?Maximální plocha trávníku: 2500 m²
Šířka sečení: 56 cm
Výška sečení: 20-80 mm
Průměrná pracovní doba: několikrát denně cca 1,2 hod
Doba nabíjení: cca 2 hod.
Hladina hluku: Eco 66 dB, plný výkon 74 dB
Kolečka pohonu: se vzorkem - široká pro lepší trakci
Motory sečení:2x200 W
Typ motoru sečení:bezuhlíkové
Plovoucí sečení: ano
Systém sečení: 2x nárazuodolný nůž
Výměna nožů: bez použití nářadí
Sekání okrajů: unikátní režim sečení okrajů - pohyb po obvodovém drátu
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů)
Typ trávy: vhodné pro všechny typy trávy
Základní stanice: ano
Barva: zelená
Rozměry: 73.5 x 66 x 31cm
Váha: 20 kg
Baterie: 26V 4,5Ah Lithium (LiFePO4)
Postříbřené elektronické součásti: ano
Odolnost proti vodě: odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
Uživatelské rozhraní: podsvícený displej, možno nastavovat i ovládat chytrým telefonem
Bluetooth pro ovládání mobilem: ano
Aplikace do mobilu: ke stažení zdarma
Modul GSM: ano, sim karta zdarma na tři roky
Dálkové ovládání: ne, možnost dokoupení
Senzor deště: ano
Počet podzón: 4
Počet oddělených zón: 2
Zabezpečení proti krádeži: ano
Spotřeba energie: 23 kWh/měsíc- dle tarifu cca 115,-Kč/měsíc
Záruka: 2 roky622_1 622_2 622_3 622_4 622_5