Robomow RS635 PRO S + domeček
 

630

Pokud jde o rozlehlé trávníky o velikosti do 3500m2, je sekačka Robomow RS635 dokonalým modelem pro vaši zahradu. Toto výkonné a odolné zařízení se pyšní ve své kategorii vynikajícími funkcemi a specifikacemi a je plně vybaveno vším, co je třeba k vytvoření a údržbě dokonalého trávníku. Sekačka Robomow RS635 je vybavena dálkovým ovládáním, a nabízí tak vyšší míru pohodlí a skutečně luxusní požitek ze sekání. Od roku 2016 je vybavena i GSM modulem pro komunikaci se zákazníkem, v případe poruchy i se servisním střediskem.


Cena: 81 990 Kč      

Dostupnost - skladem v externím skladu
Doprava zdarma


Hledáte sekačku, která vám ušetří čas i peníze? Máte velkou zahradu, jejíž údržba vyžaduje mnoho času? Chcete nebo potřebujete mít špičkovou techniku dnešní doby doma na zahradě? Už nehledejte! RS635 od firmy Robomow je nejlepší automatická sekačka této značky, která byla zkonstruována tak, aby Váš trávník sekala zcela sama, přitom šetřila Vaše peníze, jednoduše se obsluhovala, měla jednoduchý a nenáročný servis.

V přehledném menu RS 635 stačí pouze nastavit týdenní program a pak už jen můžete sledovat, jak sekačka v nastavené dny a časy sama vyjede z nabíjecí stanice. Vlastně ji nemusíte ani sledovat – díky tomu, že sekačka Robomow je plně automatická, můžete svůj čas věnovat zajímavějším činnostem! Sekačka Robomow seká za vás!

Robomow RS 635 je jedna z nejefektivnějších, robustních robotických sekaček na trhu a je navržena pro velké domácí zahrady s plochou až 3500 m2. Její silné nože mají dostatečný výkon, aby snadno zvládly první sekání v sezóně, a to i ve vysoké trávě. Tento model sekačky má záběr 56 cm a je vybaven dvěma robustními noži s funkcí mulčování a zároveň využívá nejmodernější technologii recyklace posekané trávy. Posekanou trávu díky tomu není třeba sbírat – nadrobno posekaná tráva zůstává ležet v trávníku, kde při svém rozkladu do půdy uvolňuje prospěšnou organickou hmotu a živiny. Vzhledem k tomu, že tráva obsahuje až 85% vody, napomáhá zapadávání drobných nasekaných částeček trávy tomu, že trávník není třeba tak často zavlažovat a hnojit.

Na konci každé operace se Robomow® RS 635 vrátí zpět do nabíjecí stanice, kde zůstane až do následující plánované operace. Díky tomu je zaručena perfektní údržba vašeho trávníku i tehdy, pokud se nacházíte mimo domov! RS 635 nabízí i další pokročilé funkce, jako je například sekání podél okrajů, schopnost přejet do další naprogramované zóny(druhá část zahrady třeba za domem), i když je přitom zapotřebí přejet chodník nebo terasu, možnost sekání až ve 4 různých zónách, či schopnost vjíždět na trávník na různých místech.

Sekačky Robomow® jsou vhodné pro lidi trpící alergií, lidi s omezenou pohyblivostí i pro ty, kteří trpí alergií na odklízení posekané trávy. RS 635 je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow® RS 635 konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma.Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Najdete jinou takovou sekačku? Najděte svého nejbližšího prodejce sekaček Robomow již dnes! Proč sekat trávník sami, když můžete mít Robomow?

Robomow RS 635 nabízí:

  • Šířku záběru 56 cm díky dvěma robustním nožům s funkcí mulčování – bezkonkurenční mulčování s technologií recyklace posekané trávy.

  • Uživatelem nastavitelnou ochranu proti krádeži a systém pro deaktivaci zařízení.

  • Manuální ovládání pro manuální sekání na úzkých místech.

  • Ochranu proti krádeži a alarm pro lepší zabezpečení.

  • Režim sekání podél okrajů – díky přesahu nože za půdorys kol dokáže Robomow důkladně vysekat všechny okraje.Maximální plocha trávníku: 3500 m²
Šířka sečení: 56 cm
Výška sečení: 20-80 mm
Průměrná pracovní doba: několikrát denně cca 1,5 hod
Doba nabíjení: cca 2 hod.
Hladina hluku: Eco 66 dB, plný výkon 74 dB
Kolečka pohonu: se vzorkem - široká pro lepší trakci
Motory sečení:2x200 W
Typ motoru sečení:bezuhlíkové
Plovoucí sečení: ano
Systém sečení: 2x nárazuodolný nůž
Výměna nožů: bez použití nářadí
Sekání okrajů: unikátní režim sečení okrajů - pohyb po obvodovém drátu
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů)
Typ trávy: vhodné pro všechny typy trávy
Základní stanice: ano
Barva: zelená
Rozměry: 73.5 x 66 x 31cm
Váha: 20 kg
Baterie: 26V 6Ah Lithium (LiFePO4)
Postříbřené elektronické součásti: ano
Odolnost proti vodě: odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
Uživatelské rozhraní: podsvícený displej, možno nastavovat i ovládat chytrým telefonem
Bluetooth pro ovládání mobilem: ano
Aplikace do mobilu: ke ztažení zdarma
Modul GSM: ano, SIM karta zdarma na tři roky
Dálkové ovládání: ano (bezdrátové)
Senzor deště: ano
Počet podzón: 4
Počet oddělených zón: 2
Zabezpečení proti krádeži: ano
Spotřeba energie: 31 kWh/měsíc- dle tarifu cca 155,-Kč/měsíc
Záruka: 2 roky630_1 630_2 630_3 630_4 630_5 630_6